İADE POLİTİKASI

İADE POLİTİKASI

15 günlük bir iade politikamız var; bu, ürününüzü aldıktan sonra iade talebinde bulunmak için 15 gününüz olduğu anlamına gelir.


İadeye hak kazanabilmeniz için ürününüzün, aldığınızla aynı durumda, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında ​​olması gerekir. Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.


İade işlemini başlatmak için info@blastray.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İadeniz kabul edilirse size bir iade gönderi etiketinin yanı sıra paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinize ilişkin talimatlar göndereceğiz. İade talebi yapılmadan tarafımıza geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.


Herhangi bir geri dönüş sorunuz için info@blastray.com adresinden bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.Hasarlar ve sorunlar

Lütfen siparişinizi teslim alırken kontrol edin ve ürün arızalıysa, hasarlıysa veya yanlış ürün aldıysanız derhal bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirip düzeltebiliriz.İstisnalar / iade edilemeyen ürünler

Çabuk bozulan ürünler (gıda, çiçek veya bitki gibi), özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli türdeki ürünler iade edilemez. Ayrıca tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazların iadesini de kabul etmiyoruz. Belirli bir öğenizle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen iletişime geçin.


Maalesef indirimli ürünlerde veya hediye kartlarında iadeleri kabul edemiyoruz.Borsalar

İstediğinizi almanızı sağlamanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi gerçekleştirmektir.Geri ödemeler

İadenizi alıp inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak geri ödeme yapılır. Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin geri ödemeyi işleme koymasının ve göndermesinin de biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayın.