SSS

BlastEar™ kulak kiri çıkarmak için güvenli bir seçenek midir?

BlastEar™ sıkı testlerden geçmiş ve FDA, RoHS ve CE onayını alarak en yüksek güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmuştur. Dayanıklılık ve güvenilirlik sağlamak için PC ve silika dahil tıbbi sınıf malzemelerle üretilmiştir. Kulak kepçesi, yumuşak, esnek bir tasarıma ve hem yetişkin hem de pediatrik kulaklara uyacak şekilde kolayca ayarlanabilen silikon koruyucu kapağa sahip, konfor düşünülerek tasarlanmıştır.

BlastEar™'ın kurulumu kolay mı?

BlastEar™'ı kurmak çocuk oyuncağı ve ne olduğunu anlamadan kısa sürede daha iyi işiteceksiniz! 

  1. BlastEar™ cihazınızı kutudan çıkarın ve açın.
  2. Kılavuzdaki QR kodunu kullanarak uygulamayı indirin.
  3. Wi-Fi aracılığıyla telefonunuzdaki BlastEar™'a bağlanın ve kullanmaya başlamak için uygulamayı açın.

BlastEar™ su geçirmez mi?

Cihazımız IPX7 su geçirmez olarak derecelendirilmiştir; bu, 1 metre derinlikte 30 dakikaya kadar suya batırılmaya karşı tamamen korunduğu anlamına gelir. Ayrıca sıçramalara, dökülmelere ve kazara suya düşmelere karşı da dayanıklıdır. Bu, ıslak ortamlarda kullanıma uygun ve günlük kullanım için dayanıklı olmasını sağlar.

Cihazın beklenen pil ömrü nedir?

BlastEar™, uzun süreli kullanıma olanak tanıyan 260 mAh lityum pile sahiptir. Bir saatlik şarj, yaklaşık 10 gün boyunca düzenli günlük kullanımı sürdürmeye yetecek kadar güç sağlar.

BlastEar™ çeşitli cihazlarla uyumlu mudur?

Evet, BlastEar™ çeşitli iOS ve Android cihazlarla uyumludur. Cihazınız iOS 9.0 veya üzeri ya da Android 4.2 veya üzeri işletim sistemine sahip olduğu sürece BlastEar™ cihazınızı kolay ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

BlastEar™ kullanarak görüntü yakalamak ve video kaydetmek mümkün mü?

Evet, BlastEar™, yüksek çözünürlüklü görüntülerin yakalanmasına ve 1080p HD video kaydına olanak tanıyan 5,0 megapiksel HD kamerayla donatılmıştır. Bu özellik BlastEar™'ı kulak koşullarını belgelemek ve analiz etmek için mükemmel bir araç haline getirir.

Teslimat Süresi Nedir?

Ürünümüz için tüm TÜRKİYE geneline  ücretsiz gönderim sunuyoruz. Ödeme yapmadan önce belirli ürünlerin kargo ücretlerini açıkça belirtiyoruz. Genellikle 6-11 gün içinde standart teslimat sağlıyoruz.

Dünyanın Geri Kalanına ücretsiz gönderim sunmuyoruz. Kargo ücreti müşteri tarafından ödenir ve kargo süresi müşteri ödemeden önce açıkça belirtilir.

Sipariş takibi sayfamızdan sipariş takip bilgilerinize bakabilirsiniz. Hemen şimdi, teslimat bilgilerini almak için lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin:

Ürün Ve Para İadesi Sunuyormusunuz?

İade politikamızın tamamını burada görebilirsiniz Kısacası tüm BlastRay müşterilerine 15 Gün Garanti sunuyoruz.